forum.owczarkibelgijskie.pl

Forum miłośników owczarków belgijskich
Teraz jest Pt 16 lis, 2018 2:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So 29 cze, 2013 18:42 
Klasa Otwarta

Ogłoszenie od znajomej z fejsa, jedna ze znajomych naszych wspólnych powiedziała jej po zobaczeniu Łozo, że jest on bardzo podobny do mojego Cerbera... cóż, nie sposób się nie zgodzić, niemal jego klon... psiak poszukuje kochającego domu.... Ja już mam swoje 2 szczęścia i rozum odradza póki co 3 :( chociaż serce wydziera się z piersi i krzyczy by brać....

ŁOZO-około 9 miesięczny pies w typie owczarka belgijskiego malinoisa. Po przybyciu do schroniska siedział wbity w róg boksu i warczał na człowieka. Był przestraszony i bał się świata. Ale wystarczyło kilka spacerów i okazanie odrobiny miłości i Łozo zaufał mi. Z czasem zobaczył, że świat i ludzie nie są źli. Jest bardzo aktywnym i szybko uczącym się psem. Nauka podstawowych komend takich jak: "siad", "waruj", "daj łapę", "do mnie" a nawet "kółko" nie było dla niego skomplikowane, chłopak załapał wszystkie komendy w kilka minut! Potrafi się skupić i z łatwością rozumie to, czego od niego oczekuje przewodnik. Łozo nie lubi niektórych mężczyzn (zazwyczaj są to mężczyźni potężnej postury lub tacy, którzy idą niepewnie lub wrogo nastawieni Ale jeśli pozwoli mu się poznać "złego faceta" albo przekupi się go smakoszkiem to nie ma z tym problemów). Jazda pociągiem i samochodem nie była dla niego problem. Łozo szuka aktywnego i kochającego domku. Bardzo mile widziany domek w którym Łozo mógłby pracować i uczyć się nowych rzeczy: nauka sztuczek, Frisbee, Agility, Obedience itp. Może mieszkać z innymi psami.

Łozo przebywa w schronisko "Ciapkowo" w Gdyni. Jestem osobą, która zajmuję się Łozem, więc jeśli jesteś zainteresowany adopcją Łoza lub chcesz wiedzieć więcej na jego temat proszę o kontakt: 510-838-783
Numer do "Ciapkowa" : 58-622-25-52
(3 zdjęcia)

Załączniki:
IMG_7639.JPG [2.08 MiB]
Pobrane 458 razy
IMG_7652.JPG [2.13 MiB]
Pobrane 458 razy
IMG_7654.JPG [650.75 KiB]
Pobrane 457 razy

Strefa czasowa: UTC + 1